Hakkımızda

 2001 yılında kurulan Öz-Aş Catering, yemek sektöründe yerini almıştır.
Öz-Aş Catering, toplu yemek ve organizasyon sektöründe kalite ve hizmet adına en iyiyi yapmaya özen göstermektedir.

     Kurulduğu günden bu güne kadar kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyeti ilkesini en temel prensip edinen firmamız insana olan sevgi ve saygısını, yarınlara olan yatırımlarını hız kesmeden geleceğe taşıma, kararlılık ve azmindedir.

Verdiğimiz hizmetin beklentilerinizi en üst seviyede karşılaması, duyduğunuz memnuniyet ve güven bizim için gurur verici…Ve bu gururu bizimle paylaşmanızdan onur duyarız.
​Hızla büyüyüp gelişen bir pazarda ;sağlıksız mutfaklar ve ilkel servis yöntemleri kullanan bir çok irili ufaklı kuruluşun aksine büyük yatırımlar sermayemiz ile hijyenin ön planda olduğu modern bir tesis kalitenin bir takım çalışması olduğunu bilen uzman ve dinamik kadro ile daima ileriye doğru emin adımlarla ilerliyoruz.

Misyonumuz

   Müşteri memnuniyetini temel prensibi benimseyerek, güvenilir, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli hizmetler sunabilmektir.
   Mutlak müşteri memnuniyeti prensibiyle sektörde fark yaratmak, alanındaki tüm
gelişme ve yeniliklere uyum sağlayarak toplam kalite anlayışını en
temel yapı taşı olarak benimsemektir.

Vizyonumuz

​Öz-Aş Catering olarak; çevreye saygılı, verimli, üretken, kaliteye önem veren, kalitesi konusunda muhatabını aldatmayan, çalışkan, güleryüzlü, bireysel kazanç ile toplumsal hizmet ve çıkarları bağdaştırabilen, insan ve kurumlarla ilişkilerini günlük kısa vadeli çıkarlarına göre
değil uzun vadede tüm ilgililerin çıkarlarını, kendi çıkarları dahil birlikte gözeten ilişkilerinde
tutarlı olan paylaşımcı, yenilikler peşinde koşan, yaratıcı olmaya çalışan bir firma olarak, hizmet
ve kalite çıtasını daima yüksek tutmaktır.